Darmowy test bezpieczeństwa. Czy Twoja firma jest podatna na cyberataki?

Mamy to! Zrobiliśmy darmowy test bezpieczeństwa dla każdego. Przetestuj podatność Twojej firmy lub sprawdź czy wiedza znajomych na temat cyberbezpieczeństwa jest wystarczająca.

Test bezpieczeństwa – dlaczego go zrobiliśmy?

Ponieważ chcemy tworzyć i szczerzyć kulturę bezpieczeństwa. Postawiliśmy na edukację. Aby była skuteczna, musimy być świadomi zagrożeń, które czyhają na nas w Internecie. Dlatego prowadzimy blog o bezpieczeństwie, opowiadamy o szyfrowaniu podczas licznych konferencji i organizujemy bezpłatne warsztaty i szkolenia, gdzie tłumaczymy jak działają cyberprzestępcy i czy my – zwykli użytkownicy – możemy ich jakoś przechytrzyć. Z tego samego powodu postał test bezpieczeństwa.

Jest się czego bać? Niestety tak. Ransomware będzie uderzał w tym roku co 14 sekund. Cyberprzestępcy wykorzystują coraz bardziej wyrafinowane metody w celu wyłudzenia wrażliwych danych albo pozyskania wartościowych dokumentów. A to wszystko jest możliwe za naszym pośrednictwem, bo to właśnie człowiek jest najsłabszym ogniwem w łańcuchu cyberbezpieczeństwa. Ponad 30% udanych cyberataków przeprowadzono pomyślnie właśnie dzięki podatności pracowników.

Test bezpieczeństwa – jak to działa?

Procedura jest bardzo prosta. 5 minut, 3 kroki. Wejdź na stronę https://testbezpieczenstwa.specfile.pl, podaj swoje imię, adres e-mail i nazwę firmy, którą reprezentujesz. Następnie wskaż adresy osób, które chcesz sprawdzić. To wszystko. Pamiętaj, żeby po wysłaniu zgłoszenia potwierdzić swój adres e-mail (wyślemy Ci wiadomość, jeśli jej nie otrzymasz, koniecznie sprawdź spam). Co potem? Poczekaj na raport, prześlemy go do Ciebie w ciągu kilku dni. Dowiesz się nie tylko kto otworzył maila od nieznanego nadawcy, ale i czyja ciekawość jest silniejsza od zdrowego rozsądku. Ważne! Nie obawiaj się, że rozsyłamy zainfekowane linki. Chociaż sprawdzamy podatność na cyberataki, nasze działanie jest w 100% bezpieczne.

Test bezpieczeństwa – ile to kosztuje?

Jest całkowicie darmowy, dlatego nie czekaj i przeprowadź test na podatność Twojej firmy na cyberataki już teraz. I powiedz o nas innym. Szerzmy kulturę bezpieczeństwa w Internecie razem.


Chroń swoje dokumenty. Szyfrowanie dokumentów word, pdf, excel , zdjęć czy video, a nawet szyfrowanie całych folderów nigdy nie było tak proste. Wystarczy jeden klik.
Pobierz bezpłatnie aplikację Specfile

Zostaw komentarz

MENU