Kancelaria w chmurze – wywiad

Jak podnieść poziom bezpieczeństwa najważniejszych dokumentów w firmie prawniczej mając dane w chmurze? – o to pyta Monika Kmiecik z Marketing dla Prawników, a Specfile odpowiada.

Monika Kmiecik porusza temat chmury w kontekście powadzenia firmy prawniczej. Razem szukamy odpowiedzi na pytania czym jest chmura i jakie ma zastosowanie, a dokładniej jak mogą z niej korzystać kancelarie prawne i dlaczego powinny wziąć takie rozwiązanie pod uwagę. 

Na chmurę patrzymy czujnym okiem, przedstawiając zarówno jej zalety, jak i wady. Jak ma się do tego wszystkie Specfile i czy uda nam się rozwiać wątpliwości prawników dowiecie się z tego tekstu: PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU.

https://marketingdlaprawnikow.pl/2019/01/31/jak-podniesc-poziom-bezpieczenstwa-najwazniejszych-dokumentow-w-firmie-prawniczej-majac-dane-w-chmurze/

Niech nie zmyli Was tytuł „kancelaria w chmurze”. Tekst polecamy nie tylko prawnikom. Zastrzeżenia dotyczące użytkowania chmury pojawiają się w rozmowach z różnymi przedsiębiorcami. Wiele firm, które szuka właściwego rozwiązania dla dokumentacji w formie cyfrowej w kontekstach współdzielenia, archiwizacji czy kopii zapasowej, boryka się z tymi samym problemami. Dlatego „kancelaria w chmurze” to propozycja dla każdego przedsiębiorcy, który planuje wykorzystać tę usługę w codziennych działaniach swojej organizacji.


Chroń swoje dokumenty. Pobierz bezpłatnie aplikację Specfile i szyfruj dowolne pliki pdf, dokumenty word, excel, zdjęcia czy video, a nawet całe foldery jednym kliknięciem. Pobierz aplikację Specfile

Zostaw komentarz

MENU