Nowość: deszyfruj dokument bez aplikacji!

Od teraz nie potrzebujesz aplikacji Specfile, aby odszyfrować plik. Korzystaj z funkcji deszyfrowania na dowolnym urządzeniu, także na smartfonie!

Zaszyfrowany przy pomocy Specfile dokument, możesz odszyfrować bez użycia aplikacji. Wystarczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem (posiadasz konto Specfile).

Jak to działa?

Krok #1

Zaloguj się na swoje konto Specfile > https://app.specfile.pl/user/login i wybierz w panelu zakładkę DESZYFRUJ BEZ APLIKACJI lub korzystaj bezpośrednio z tego linku: https://app.specfile.pl/webclient.

Krok #2

Potwierdź swoje dane logowania.

Krok #3 

Wybierz plik, który chcesz odszyfrować, a następnie kliknij przycisk „Pobierz odszyfrowany plik”.

Gotowe😊

Proces deszyfrowania odbywa się lokalnie i bezpiecznie. Plik zaszyfrowany i odszyfrowany nie opuszcza Twojego urządzenia.

Trzy ścieżki:

Ten sam efekt:

Warning: Attempt to read property "term_id" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3787 Warning: Attempt to read property "name" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3789 Warning: Attempt to read property "slug" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3791

Zostaw komentarz

MENU