Ochrona danych osobowych i sygnaliści – bezpłatne szkolenie

Weź udział w darmowym szkoleniu online z CyberHigieny, zakończonym certyfikatem i bądź o krok przed cyberprzestępcami!

Engave i Sygnanet zapraszają na szkolenie online, które odbędzie się w czwartek 23 lutego o godz. 10:00.

AGENDA

☝️ Pierwsza część szkolenia:

✅ Ochrona danych osobowych

✅ Przepisy krajowe i EU

✅ Jak wyrażać zgody na przetwarzanie danych osobowych

✅ Dlaczego dane osobowe powinny pozostawać prywatne

☝️ Druga część szkolenia:

✅ Ustawa o ochronie osób zgłaszających naruszenia prawa (tzw. ustawa o sygnalistach) > kogo obowiązuje i od kiedy, jak wdrożyć nowe przepisy szybko i skutecznie, jakie sankcje za m.in. brak właściwej ochrony danych.

✅ Odczarowanie sygnalisty > sygnalista to nie donosiciel, dlaczego warto słuchać sygnalistów, jak i dlaczego unikać zgłoszeń do organów państwowych.

✅ Tour po aplikacji Sygnanet > jakie dane mogą się znaleźć w zgłoszeniach, dlaczego muszą być chronione, jak chronimy dane w Sygnanet, przyjmowanie zgłoszeń, automatyzacje przydatne w pracy, szyfrowane rozmowy ze zgłaszającym, tworzenie protokołu końcowego sprawy, prowadzenie rejestru zgłoszeń.

✅ Quick wins i użyteczne wskazówki.

Szkolenie poprowadzą Tomasz Łaski z Engave i Katarzyna Abramowicz CEO Specfile i Sygnanet.

Warning: Attempt to read property "term_id" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3787 Warning: Attempt to read property "name" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3789 Warning: Attempt to read property "slug" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3791

Comments are closed.

MENU