Okienko poczty szyfrowanej – najprostszy sposób na bezpieczną komunikację z klientem

Klienci wysyłają do Ciebie wiadomości email i dokumenty zawierające dane osobowe/poufne informacje?

Klienci wysyłają je w postaci jawnej, tzn. niezaszyfrowane? (jawnej czyli zwykły plik taki jak PDF, word, excel etc.)

Klienci nie szyfrują wiadomości i załączników, bo nie mają na to czasu/to jest dla nich za trudne/uważają, że szyfrowanie jest drogie?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na powyższe pytania, mamy dla Ciebie NOWOŚĆ: najprostsze rozwiązanie pozwalające bezpiecznie komunikować się klientowi z Tobą. Klient nawet nie zauważy, że wiadomość jest szyfrowana, skorzysta z narzędzia jak ze zwykłego formularza kontaktowego.

Okienko poczty szyfrowanej wygląda tak i szyfruje zarówno treść wiadomości, jaki i załączniki:

Jak skorzystać z okienka? To także super proste!

Zaloguj się na swoje konto Specfile i skopiuj swój link. Ten link prowadzi do Twojego okienka poczty szyfrowanej i jest powiązany tylko z Twoim kontem Specfile. Każda wiadomość i załącznik, które zostaną przesłane za pomocną okienka z linku, trafią w zaszyfrowanej formie na Twój adres email powiązany z kontem Specfile. 

Przekaż link klientowi, umieść go na swojej stronie www albo w stopce maila.

To może być ważne dla Twojego klienta: szyfrowanie odbywa się lokalnie, tzn. żaden zaszyfrowany dokument nie opuszcza urządzenia (np. komputera) użytkownika (klienta).

Chcesz więcej?

Jeśli chciałbyś umieścić takie okienko na swojej stronie www w formie graficznej czyli WIDGET (np. zamienić zwykły formularz kontaktowy na formularz szyfrowany), wklej właściwy kod na swojej stronie www (również do pobrania po zalogowaniu na konto Specfile). Okienko, które możesz umieścić na swojej stronie www może wyglądać tak jak u nas w zakładce kontakt:

Zobacz tutaj: https://www.specfile.pl/kontakt/

Jeśli masz pytania, napisz do nas na kontakt@specfile.pl

Warning: Attempt to read property "term_id" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3787 Warning: Attempt to read property "name" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3789 Warning: Attempt to read property "slug" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3791

Comments are closed.

MENU