Specfile dołączył do ekosystemu LexHub Wolters Kluwer Polska

Wszystkie produkty Specfile –  w tym aplikacja desktopowa z możliwością szyfrowania i deszyfrowania przez przeglądarkę, Elektroniczny List Polecony i Okienko Pocztowe „Zaszyfruj i wyślij” – są już dostępne na platformie LexHub. Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do integratora produktów i usług Wolters Kluwer Polska.

LEX Hub jest źródłem gotowych rozwiązań, które łączą wiedzę prawną i najnowsze technologie. Na platformie znajdziesz produkty m.in. z kategorii bezpieczeństwa, ochrony sygnalistów, zarządzania działem prawnym/ kancelarią czy analizy i automatyzacji dokumentów.  

Wolters Kluwer posiada ponad 180-letnie historię. Ten międzynarodowy dostawca oprogramowania oraz usług m.in. dla służby zdrowia, księgowych, prawników oraz sektora podatkowego, finansowego, audytu, ryzyka, zgodności i regulacji wspiera tysiące klientów z całego świata.

Warning: Attempt to read property "term_id" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3787 Warning: Attempt to read property "name" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3789 Warning: Attempt to read property "slug" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3791

Comments are closed.

MENU