Specfile – podsumowanie 2021

Drodzy klienci, dziękujemy, że jesteście z nami. Przygotowaliśmy krótkie podsumowanie 2021– zobaczcie jak zmienił się Specfile przez ten rok.

Szyfrowanie i deszyfrowanie dokumentów także bez aplikacji Specfile

Wprowadziliśmy prosty system szyfrowania i deszyfrowania plików bezpośrednio na stronie specfile.pl. Dzięki temu możecie Państwo korzystać z obu funkcji na dowolnym urządzeniu i każdym systemie operacyjnym. Istnieje tylko jeden warunek, aby skorzystać z tej opcji: trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem, czyli posiadać konto w Specfile.

To jest ważne: proces szyfrowania i deszyfrowania odbywa się lokalnie i bezpiecznie. Plik zaszyfrowany i odszyfrowany nie opuszcza urządzenia. Co to znaczy? Przewaga technologiczna naszych procesów szyfrowania polega na przeniesieniu ich na przeglądarkę. Z serwera użytkownik otrzymuje tylko kod oprogramowania szyfrującego i klucze, które wykorzystuje do lokalnego szyfrowania/deszyfrowania pliku.

Jak to zrobić? >>> https://blog.specfile.pl/szyfruj-i-deszyfruj-dokumenty-bez-aplikacji/

Okienko poczty szyfrowanej Specfile jako najprostszy sposób na bezpieczną komunikację z klientami

Rozwiązanie, które przygotowaliśmy dla tych z Państwa, którzy obawiają się o bezpieczeństwo danych osobowych i poufnych informacji, które wysyłają klienci za pomocą skrzynki email.

Okienko poczty szyfrowanej Specfile to najprostsze rozwiązanie pozwalające na bezpieczną komunikację. Wystarczy zamieścić je na swojej stronie www lub podać klientowi link do okienka. Klient korzysta z narzędzia jak ze zwykłego formularza kontaktowego, natomiast Specfile szyfruje wiadomość i przekazuje ją w takiej formie na Państwa adres email.

Dowiedz się więcej tutaj >>> https://blog.specfile.pl/zaszyfruj-i-wyslij/

Odbieranie zaszyfrowanej wiadomości Specfile bezpośrednio z maila

Wiadomość wysyłana z aplikacji do odbiorcy  pliku (na jego adres email) posiada teraz dwa przyciski, z których pierwszy umożliwia pobranie zaszyfrowanego pliku a drugi – bezpośrednie przekazanie go na stronę Specfile, gdzie następuje automatyczne odszyfrowanie i wyświetlenie przesyłanego pliku.

Nowe partnerstwa i wyróżnienia

W 2021 rozpoczęliśmy współpracę ze znakomitymi firmami: LexHub Wolters Kluwer Polska, NetComplex, Grupą Komputronik oraz BW ADVISORY.

Polski Fundusz Rozwoju opublikował mapę „Technologie dla Miast”, która gromadzi w jednym miejscu firmy oferujące narzędzia technologiczne dla samorządów. Wśród polecanych rozwiązań znajdziecie także Specfile!

Staliśmy się także częścią #CybeMadeinPoland, pierwszego w Polsce klastra cybersecurity. To „platforma do współpracy oraz promocji polskiego przemysłu cyberbezpieczeństwa, którego celem jest kształtowanie i rozwój bezpiecznej cyberprzestrzeni w Polsce oraz promowanie polskich firm poza granicami kraju”.

Miło nam także wspomnieć, że CEO Specfile Katarzyna Abramowicz, przemawiała podczas konferencji The Hack Summit (kontynuacji wydarzenia What the H@ck). To jedna z czołowych w Polsce konferencji z obszaru IT Security, adresowana do osób związanych z branżą cyberbezpieczeństwa. Kasia została także jedną z 200 liderek wyróżnionych w raporcie Strong Women in IT 2021.

Warning: Attempt to read property "term_id" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3787 Warning: Attempt to read property "name" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3789 Warning: Attempt to read property "slug" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3791

Comments are closed.

MENU