Startup Poznań 2019. Przyszłość jest dziś? Konferencja w ramach Dni Przedsiębiorczości już 8 maja!

Piąta, jubileuszowa edycja największej imprezy w Poznaniu rozpoczyna się już 8 maja. Startup Poznań 2019 – będziemy tam! Ale nie tylko dlatego warto uczestniczyć w tym świecie przedsiębiorczości😉

Startup Poznań 2019 – co to za wydarzenie?

Startup Poznań 2019 to bezpłatna konferencja organizowana w ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli środowiska startupowego, osób zainteresowanych nowymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami dla biznesu.

Konferencja została objęta Patronatem Honorowym Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka oraz Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka.

My dziękujemy zespołowi +jeden (link https://www.plusjeden.com/) za możliwość uczestniczenia w tym szczególnym dla całego środowiska startupowego wydarzeniu.

Zapamiętaj:

Startup Poznań 2019: 8.05.2019

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Co Specfile będzie tam robi podczas Startup Poznań 2019?

Opowiadał, rozmawiał, uczył. Dla nas szczególnie ważny jest blok drugi: „Budowanie zespołu startupowego. Poznaj historię ludzi, którzy zdecydowali się zaryzykować i rozwijać własne biznesy”. O 14:10 Kasia Abramowicz opowie jak łamała zasady tradycyjnego biznesu, a później, o 15:15 weźmie udział w panelu dyskusyjnym o…porażkach w biznesie. Grono będzie zacne (POLPOL, Umownik, Fibaro, Surge Cloud, Glip, 3RStudio, PolakPotrafi.pl i inni), dlatego musicie tam być. Podajemy kilka przydatnych linków:

> Rejestracja na scenę główną

https://startup-poznan-2019.evenea.pl/

> Strona wydarzenia

https://www.plusjeden.com/startup-poznan-2019/

Ale to nie koniec niespodzianek podczas Startup Poznań 2019!

Startup Poznań 2019 to także bogata oferta warsztatowa. Przez dwie godziny (od 13:00 do 15:00) Artur Markiewicz będzie szkolił z cyberbezpieczeństwa. Będzie o manipulacji w cyberprzestrzeni (kto, kogo, jak i dlaczego) oraz o tym ile czasu zajmuje odzyskanie danych: godzinę, dobę, tydzień? Czy dane w ogóle można odzyskać?

Dlaczego warto wybrać nasze warsztaty? Bo napadniemy na bank (ale nikomu nie mówicie ;)). 

„Ataki socjotechniczne – jakie techniki manipulacji wykorzystują cyberprzestępcy?” Rejestracja na warsztaty: https://ataki-socjotechniczne-sp2019.evenea.pl/

Pełna oferta warsztatów na stronie wydarzenia (czyli tu: https://www.plusjeden.com/startup-poznan-2019/ ).

Czekamy na Was, do zobaczenia!

test phishingowy

Zostaw komentarz

MENU