Szyfrowanie danych etap pierwszy: Rejestracja w Specfile

Zobacz krótki filmik jak najłatwiej zarejestrować się w aplikacji Specfile.

Szyfrowanie danych przy pomocy aplikacji Specfile jest dziecinnie proste. Równie prosta jest rejestracja w serwisie. Utworzenie konta jest bezpłatne. Nie potrzebujesz pomocy specjalisty.

Tylko kilka kroków dzieli Cię od zabezpieczenia Twoich danych i dokumentów.Wejdź na Specfile.pl

Zaczynamy rejestrację!

Krok 1.

Z menu na górze strony wybierz zakładkę REJESTRACJA. Wpisz adres e-mail a następnie kliknij „UTWÓRZ KONTO”.Po wykonaniu tych czynności, zostanie wyświetlona wiadomość potwierdzająca wysłanie linku aktywacyjnego do konta.

rejestracja w specfile

Krok 2.

Wejdź na skrzynkę pocztową, której adres podałeś w trakcie procesu rejestracji. Znajdź wiadomość jak na poniższym obrazku:

specfile rejestracja

Kontynuuj rejestrację – użyj niebieskiego przycisku znajdującego się w otrzymanej wiadomości:

rejestracja specfile

UWAGA!

>>> Upewnij się, że nadawcą wiadomości jest app@mg.specfile.pl. Jeżeli nadawcą wiadomości jest ktoś inny, zignoruj ją oraz usuń.

>>> Nie dotarł do Ciebie e-mail z linkiem aktywującym konto? Sprawdź zakładkę spam w Twoim koncie pocztowym. Czasami wiadomości docierają z opóźnieniem, warto odczekać chwilę przed podjęciem dodatkowych kroków.

>>> Jeśli wiadomość nie dotarła, udaj się ponownie na stronę główną programu Specfile i powtórz wyżej wymienione czynności.

Krok 3.

Po kliknięciu w link znajdujący się w otrzymanej wiadomości, zostaniesz przekierowany do nowej witryny. Uzupełnij dane niezbędne do korzystania z nowo utworzonego konta.

rejestracja specfile

Przed utworzeniem konta zapoznaj się z regulaminem dostępnym pod linkiem: https://app.specfile.pl/terms

Sprawdź również w jaki sposób przetwarzamy twoje dane osobowe: https://app.specfile.pl/docs/polityka-prywatnosci.pdf

Jeśli zapoznałeś się z wyżej wymienionymi dokumentami oraz uzupełniłeś wszystkie dane niezbędne do stworzenia konta:

  • zaakceptuj regulamin
  • wyraź zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych
  • utwórz konto używając odpowiedniego przycisku.

GOTOWE, rejestracja w serwisie to pierwszy etap, który przybliży Cię do szyfrowania danych przy pomocy aplikacji Specfile😊.

Warning: Attempt to read property "term_id" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3787 Warning: Attempt to read property "name" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3789 Warning: Attempt to read property "slug" on null in /usr/home/SpecBlog/domains/specblog.usermd.net/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3791

Zostaw komentarz

MENU