Nasze produkty


Poznaj nasze produkty

Proste zabezpieczanie dokumentów z aplikacją Specfile

Aplikację Specfile należy pobrać i zainstalować na komputerze. Umożliwia szyfrowanie i deszyfrowanie plików i folderów, nadawanie uprawnień dostępu do wybranych zaszyfrowanych dokumentów wskazanym użytkownikom oraz wysyłkę tych dokumentów w postaci szyfrowanej.

szyfrowanie plików jednym kliknięciem

Szyfrowanie i deszyfrowanie dokumentów przez przeglądarkę

Umożliwia szyfrowanie i deszyfrowanie plików online bez użycia aplikacji, bezpośrednio na stronie www. Proces odbywa się lokalnie i bezpiecznie. Plik zaszyfrowany i odszyfrowany nie opuszcza urządzenia użytkownika. Wystarczy zarejestrować się w naszym systemie, aby pobrać klucze szyfrujące.

Okienko poczty szyfrowanej – bezpieczny formularz kontaktowy

Umożliwia bezpieczne przesyłanie wiadomości email przez klientów. Tekst oraz załączniki przesłane za pomocą tego okienka zostaną zaszyfrowane i przesłane na Twój adres email. Tylko Ty możesz je odszyfrować. Przekaż klientowi LINK do okienka poczty szyfrowanej lub umieść WIDGET na swojej stronie www jako BEZPIECZNY FORMULARZ KONTAKTOWY dla klientów.

Elektroniczny List Polecony

Wysyłka dokumentów online w postaci szyfrowanej z potwierdzeniem odbioru. Nosi wszelki znamiona Listu Poleconego i może być dowodem w postępowaniu sądowym. Wymaga instalacji aplikacji Specfile.

Narzędzie do wewnętrznego zgłaszania nieprawidłowości online - Sygnanet.pl

Anonimowy, bezpieczny i prosty w obsłudze system przyjmowania zgłoszeń online od sygnalistów.

MENU